Menu

Premiery filmowe tygodnia

22 lutego, 2017 - Premiery
Premiery filmowe tygodnia

W tym tygodniu a dokładnie 24 lutego będą miały miejsce premiery trzech filmów:

Po pierwsze dramat/kryminał: Pokot (najbardziej na niego czekam), wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland. Za ten film reżyserka została wyróżniona Srebrnym Niedźwiedziem na tegorocznym Berlinale. Wydaje mi się, że to dobry powód, aby go obejrzeć, chociaż am film opinie ma niezbyt przychylne. Pokot jest filmem o emerytowanej inżynierce, która pewnej nocy odnajduje martwego sąsiada – kłusownika. Niewyjaśnione okoliczności jego śmierci i niemoc Policji skłaniają kobietę do rozpoczęcia własnego śledztwa. Interesujące, prawda?

Po drugie komedia romantyczna: Porady na zdrady. Komedie romantyczne zawsze są fajne, po nich świat wydaje się zawsze, taki jakiś piękniejszy <3. Film powstał na podstawie książki Ani Dąbrowskiej. Dwie rozczarowane facetami kobiety postanawiają otworzyć nietypowy biznes. Zostaną: testerkami wierności! 🙂 W ten sposób chcą pomóc innym kobietom. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy jedna z nich otrzymuje nietypowe zlecenie, które trochę się różni od pozostałych. Jak się upatrujecie?

Po trzecie film akcji: XXX Reaktywacja. Powraca niezastąpiony Vin Diesel ( w filmie równie „wystrzałowym” jak Szybcy i Wściekli ;-)) jako Xander Cage (sportowiec, który został agentem rządowym) po to, by zmierzyć się z Xiangiem i jego ekpią. „Jak zwykle w filmie dużo jest podawanego ze śmiertelną powagą humoru(…), ekscytujące sceny akcji(…) i niezastąpione sceny walk(…)„. Brzmi interesująco?

A Ty, na który film się wybierasz? Może na wszystkie? Ważne, żeby się dobrze bawić.

Życzę udanych seansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: