Menu

Premiery nadchodzącego tygodnia 27.02-05.03.2017

26 lutego, 2017 - Premiery
Premiery nadchodzącego tygodnia 27.02-05.03.2017

Nadchodzący tydzień będzie obfitował w premiery filmowe, już od poniedziałku.

27 lutego odbędzie się w kinach premiera filmu Kłamstwo (biograficzny, dramat). Film jest oparty na faktach, a będzie walką o prawdę, którą Deborah E. Lipstadt stoczyła z Davidem Irvingiem. Mężczyzna oskarżył ją o zniesławienie nazywając go w swojej książce osobą, która twierdzi, że  Holocaust nigdy się nie wydarzył. Ciężar dowodu spoczywa na pozwanym, więc kobieta wraz ze swoimi adwokatami będą musieli udowodnić, że Holocaust miał miejsce.

2 marca premierą będzie Rangoon. Jest to historia miłosna tocząca się w 1944r. Główną bohaterką jest bollywódzka aktorka Julia, która rezygnuje ze swego zajęcia. Zakochuje się w indyjskim żołnierzu.

Z kolei 3 marca odbędzie się aż 5 premier. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dla dzieci polecam film Ozzy. Szybki i futrzasty. Właściciele Ozzy’ego wyjeżdżają w podróż do Japonii, Pies trafia do spa dla psów. Na miejscu okazuje się jednak, że wspaniałe miejsce nie jest rajem a walką o przetrwanie.

3 marca w kinach pojawią się aż dwa filmy biograficzne. Jeden będzie poświęcony słynnej polskiej noblistce Marii Skłodowskiej-Cuire. Wyjątkowa kobieta, która poszła za głosem serca. Jej ogromna wiedza pozwoliła jej „podbić” świat nauki zdominowany przez mężczyzn. Poznamy świat charyzmatycznej noblistki, w rolę której wcieliła się Karolina Gruszka.

Drugą piątkową premierą biograficzną będzie film Bodo. Historia poświęcona popularnemu przedwojennemu aktorowi polskiego kina – Eugeniuszowi Bodo. Kinowa gwiazda, obiekt wielu plotek, ulubieniec kobiet, przez co również uczestnik wielu skandali.

Kolejnym filmem, na który czekam najbardziej, jest film akcji Logan: Wolverine, który czuje się zmęczony życiem w mutanci są traktowani marginalnie. Mężczyzna altualnie żyje w kryjówce znajdującej się przy granicy meksykaskiej, gdzie opiekuje się schorowanym mężczyzną znanym jako Profesor X. Niestety Wolverine nie będzie mógł pozostać w swojej kryjówce, ponieważ w jego życiu pojawi się młoda dziewczynka, która tak jak on jest mutantem. Ponadto ścigają ją mroczne siły. Logan namówiony przez Profesora X podejmie walkę o życie mutantki będącej nadzieją rasy mutantów.

T2 Trainspotting to ostatnia w tym tygodniu premiera. Opowiada historię o Marku, który po dwudziestu latach wraca do domu w celu odnowienia relacji z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: