Menu

Premiery filmowe 06-12.03.2017

6 marca, 2017 - Premiery
Premiery filmowe 06-12.03.2017

Premiery filmowe nadchodzącego tygodnia 06-12.03.2017

Początek marca, ale robi się coraz cieplej, a w kinie tyle nowości… Myślę, że po spacerze warto wybrać się do kina na jeden z następujących filmów, a może warto zobaczyć każdy? 🙂 Decyzję zostawiam Tobie.

10 marca

Chata

Gatunek: Dramat

Mack – ojciec i mąż, a także filar szczęśliwej rodziny, który z powodu okrutnych zdarzeń popada w rozpacz. Pewnego dnia zostaje porwana jego najmłodsza córka. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka została zamordowana. Ciała jednak nie udaje się odnaleźć. Ogromny ból i rozpacz otaczają go murem i odsuwają od świata i rodziny. Po kilku latach od tej strasznej tragedii mężczyzna otrzymuje list z zaproszeniem do pewnej leśnej chaty, gdzie najprawdopodobniej przebywała jego córka. Targany niepewnością ojciec decyduje się na spotkanie z nieznajomym w zaproponowanym miejscu. Czy uda mu się wyjaśnić tajemnicę zniknięcia jego córki? Czy ukoi swój ból?

Kong – Wyspa Czaszki

Gatunek: Akcja/Przygodowy

Grupa śmiałków wyrusza na mityczną wyspę znajdującą się na Pacyfiku, gdzie będą odkrywać uroki i tajemnice wyspy? Film odpowiada na pytanie, co się dzieje, gdy człowiek igra z naturą i narusza cudze terytorium. Czy grozi im niebzpieczeństwo?

Munio – Strażnik Księżyca

Gatunek: Animowany

Pewnego dnia wesołemu potworkowi zwanemu Muniem zostanie przydzielone niezwykle ważne zadanie. Munio będzie musiał strzec Księżyca i Słońca. Ciekawe jak sobie z nim poradzi myślący tylko i wyłączanie o zabawie sympatyczny Munio… Zadanie okaże się być niezwykle trudne, a popełnione przez Munia błędy przyczynią się do utraty powierzonych mu: Słońca i Księżyca. Czy uda mu się odzyskać to, co utracił? Jakie przygody czekają dzielnego Munia?

Wyklęty

Gatunek: Dramat/Wojenny

Wojenny film toczący się w drugiej połowie lat czterdziestych w Polsce, poświęcony członkom zbrojnego podziemia niepodległościowego. Historia o ludziach toczących walkę z władzą ludową o budowanie powojennej Polski na własnych warunkach.

I na koniec proponuję dla mnie osobiście najbardziej interesującą premierę horroru pt.

Zło we mnie

Gatunek: Horror

Akcja horroru rozgrywa się w katolockiej szkole dla dziewcząt znajdującej się w Bramford. Rozpoczyna się przerwa świąteczna, uczennice są odbierane do domu na święta przez swoich rodziców. W internacie pozostają dwie dziewczyny, których z niewiadomych przyczyn nie odebrali rodzice. Wraz z przybyciem do internatu tajemniczej kobiety nadejdą moce nieziemskie – demony, które mogą zagrozić dziewczynom. Czy zdane tylko na siebie dziewczyny sobie poradzą? Co kryje się w tamtejszej piwnicy? Czy uda się odkryć tajemnicę?

Zachęcam do obejrzenia wszystkich filmów i do podzielenia się swoją opinią w komentarzach. Z chęcią również się dowiem, na jaki film Ty się wybierasz?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: