Menu

Regulamin konkursu wakacyjnego

14 lipca, 2017 - Konkursy
Regulamin konkursu wakacyjnego

Regulamin konkursu wakacyjnego

 1. Konkurs trwa od 14.07.2017r do 05.08.2017r. włącznie.
 2. Nagroda zostanie wysłana tylko i wyłącznie na polski adres lub na adres mailowy.
 3. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić fan page MyFormido i wpisać swoje imię i nazwisko po postem konkursowym.
 4. Każdy może zgłosić do konkursu tylko raz.
 5. (wykreślono)
 6. Komentarz z imieniem i nazwiskiem powinien zostać pozostawiony w komentarzu pod postem konkursowym, zarówno na stronie https://myformido.com/2017/07/14/konkurs-wakacyjny-wygraj-bilety-do-kina/ lub na fan page’u MyFormido.
 7. Na dostarczenie adresu po ogłoszeniu wyników zwycięzca będzie miał tydzień, jeśli tego nie zrobi zostanie wyznaczony inny zwycięzca.
 8. Dane adresowe będą wykorzystywane przez serwis www.myformido.com wyłącznie w celu dostarczenia nagrody.
 9. Uczestnik musi wyrazić pisemną zgodę na podanie jego imienia i nazwiska w celu ogłoszenia wyniku, jeśli wygra nagrodę.
 10. (wykreślono)
 11. Aby móc wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki: a. Polubić Fanpage MyFormido (https://www.facebook.com/myformido/) b. Wpisać swoje imię i nazwisko w komentarzu pod artykułem konkursowym albo pod potem na facebook pod postem konkursowym.
 12. Nagrodą są dwa bilety do wybranego przez zwycięzcę kina na seans 2D, wydawane w formie vouchera, kodu lub przesyłki biletu na wskazanego maila.
 13. Bilet nie musi zostać wykorzystany na seans Annabelle: Narodziny zła. Zwycięzca może przeznaczyć bilety na dowolnie wybrany film.
 14. Nie ma znaczenia jakie kino wybierze laureat konkursu, pod warunkiem, że będzie możliwość zakupienia w nim vouchera lub dokonania zakupu przez Internet.
 15. Udział w konkursie mogą wziąć osoby od 13 roku życia.
 16. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy konkurs.
 17. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: