Menu

Wyniki konkursu wakacyjnego

9 sierpnia, 2017 - Konkursy
Wyniki konkursu wakacyjnego

A oto zwycięzcy konkursu wakacyjnego!!!

 

Dobry wieczór 😛 Pamiętacie konkurs, który ostatnio zorganizowałam? Można było wygrać 2 bilety do kina na dowolny film (po spełnieniu pewnych warunków) oczywiście. Obiecałam wczoraj ogłosić wyniki, ale niestety mi się nie udało ze względu na brak czasu. Bardzo za to przepraszam!
Zdecydowałam, że nagroda jednak będzie podwójna… I tak zdecydowałam się, że jeden komplet biletów zostanie przydzielony komuś w drodze losowania, a drugi dodatkowo za fajny pomysł na rozwiązanie zagadki, którą wam przygotowałam. Co prawda wycofałam się później z tego pomysłu, ale niektórzy byli bardzo sumienni i mimo wszystko zostawiali jakieś rozwiązania. W związku z tym postanowiłam, ze ich trud nie pójdzie na marne i spośród nich wybrałam najfajniejszą odpowiedź… A oto zwycięzcy…
Nagrodę losowaną otrzymuje….
Julia Kulik!!!
Nagrodę za najlepszy tekst otrzymuje…
Liptonka!!!
Gratuluję zwycięzcom i zachęcam do udziału w przyszłych konkursach, które znajdziecie na stronie www.myformido.com już wkrótce! A może wy macie jakieś ciekawe pomysły na konkursy? Czekam na propozycję.
Jeśli macie również jakieś sugestie/pomysły, co mogłoby znaleźć się na stronie lub czego byście chcieli więcej lub mniej, to czekam na maile!
Pozdrawiam serdecznie i do następnego konkursu! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: