Menu

Konkurs

1 maja, 2018 - Czy wiesz, że...?, Konkursy, Premiery
Konkurs

Cześć!

Wiem, że ostatnio dość rzadko tutaj bywam, ale jest to spowodowane natłokiem zajęć. Najpierw egzaminy, teraz pisanie pracy magisterskiej i nie mam w sumie zbytnio czasu na nic.

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim, które odbyło się w poznańskim empiku, a gościem spotkania była Katarzyna Puzyńska. Autorka sagi o Lipowie reklamowała swoją najnowszą książę pt. „Nora”. Jednak temat Nory nie był praktycznie poruszany, ponieważ nikt z obecnych na sali – oprócz prowadzącej spotkanie – książki jeszcze nie przeczytał. Ja, przyznaję się bez bicia, że jestem dopiero na książce o tytule „Z jednym wyjątkiem” i do Nory brakuje mi jeszcze kilku wypasionych części. Bardzo lubię książki Puzyńskiej, pomimo tego że mam do nich baardzo dużo zastrzeżeń. Jakie, możecie sprawdzić w moich recenzjach, no ale nie o tym jest ten artykuł.

Kasia Puzyńska zaprezentowała się jako niezwykle miła, ciepła i radosna osoba. To moje drugie spotkanie z tą autorką i muszę przyznać, że tym razem zrobiła na mnie dużo większe wrażenie.

Uważam, że warto chodzić na takie spotkania, ponieważ można dużo dowiedzieć się o samych autorach. Większość pisarzy, to nie są osoby tak bardzo medialne, jak aktorzy czy inni celebryci. Oni pozostają gdzieś tam poza czerwoną kurtyną, nie wypychają się przed szereg, nie starają się być gwiazdami, więc ciężko o nich dowiedzieć się czegoś z gazet czy telewizji.

Na tym spotkaniu udało mi się dowiedzieć, co robi w domu Kreska (pies autorki) podczas jej nieobecności, jakie są podstawy zmiany wyglądu autorki kryminałów, co kiedyś Kasia Puzyńska robiła w Barcelonie, ile osób zginęło w Norze, czy warto farbować włosy, czy będą dalsze tatuaże i czy rzeczywiście bolą. 🙂

W każdym razie chciałabym się podzielić moimi zdobyczami. Mianowicie kilka miesięcy temu na Grandzie i teraz na spotkaniu autorskim udało mi się zdobyć zakupić dwie książki – Czarne Narcyzy i Norę. Obydwie są opatrzone autografami, a Czarne Narcyzy mają nawet autorską dedykację dla Czytelników MyFormido! Jedna z nich może być Twoja!

Co trzeba zrobić, żeby ją zdobyć?! Teraz jeszcze tego nie zdradzę, ale już wkrótce będzie to do zdobycia.

Śledź mojego bloga i zachowaj czujność! 🙂

bty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: